تموک چه کمکی به
کسب و کارها می‌کند؟

اگر با تموک و مهمترین ویژگی‌ های این سامانه در دنیای کسب و کار ها آشنا باشید، میدانید که کسب و کار های B2B بیشترین مخاطبان در تموک هستند. مهمترین هدف در سامانه تأمین مواد و کالا، ایجاد ارتباط میان تجارت ها است. یکی از عناصر حیاتی در زنجیره تأمین، بازاریابی و فروش است. سامانه تموک با تمرکز بر روش تبلیغات هوشمند سعی دارد به افزایش فروش و بازدید کسب و کار ها کمک کند. در ادامه با راه های پیشرفت کسب و کار ها در تموک آشنا میشوید.

 

امکانات رایگان برای تجارت ها در اپلیکیشن صنعتی

فقط یک تجارت میتواند نیاز تجارت دیگر را بشناسد! در اپلیکیشن صنعتی تموک امکانات زیادی برای تجارت ها قرار داده شده است. کسب و کار ها میتوانند با استفاده از این امکانات به راحتی خود را به دیگر بیزینس ها معرفی کنند. توسعه دهندگان این اپلیکیشن امکاناتی که در سامانه های B2B مشابه بسیار کمرنگ بوده را پیاده‌سازی کرده اند. هوشمند سازی تبلیغات و نمایش پیشنهاد های مرتبط به مخاطبان از جمله این امکانات هستند.

 

شما نیز به زنجیره عرضه و تقاضا در تموک بپیوندید

شما هم میتوانید از امکانات رایگان تموک استفاده کنید. اولین قدم در معرفی تجارت، ثبت نام در تموک است. پس از ساخت پنل کاربری، میتوانید اطلاعات کسب و کار خود را برای نمایش به دیگر تجارت ها تکمیل کنید. با استفاده از علامت + در صفحه اصلی به تمامی امکانات از جمله ثبت عرضه و تقاضا، ایجاد پست، رپورتاژ آگهی و … دسترسی خواهید داشت. در این سامانه عرضه ها با رنگ قرمز و تقاضا به رنگ آبی مشخص شده‌اند.

 

در هر زمینه ای در تموک بازاریابی کنید

در تموک میتوانید در هر زمینه‌ای فعالیت کنید. در این سامانه عرضه هایی را خواهید دید که در فروشگاه های آنلاین دیگر به ندرت پیدا میشوند. از مواد اولیه گرفته تا ماشین آلات صنعتی و ابزارآلات کشاورزی را میتوانید در سامانه تأمین مواد و کالا بررسی کنید. دسته بندی های شیمیایی و پتروشیمی، آرایشی و بهداشتی، بازیافت و ضایعات از دیگر زمینه‌هایی هستند که تقاضا کنندگان زیادی را به خود اختصاص میدهند.

 

افزایش بک لینک با رپورتاژ آگهی

یکی از ویژگی های تموک افزایش بک لینک وب سایت شما است. شما میتوانید با ایجاد رپورتاژ آگهی در سامانه تموک سئو وب سایت خود را ارتقا دهید. ایجاد رپورتاژ آگاهی میتواند در افزایش بازدید و در نهایت فروش محصولات تجارت شما نقش مهمی را ایفا کند. میتوانید در رابطه با مهمترین ویژگی‌ها در نوشتن یک رپورتاژ آگهی در این مقاله بخوانید.

 

ارتباط مستقیم با مشتریان

ارتباط با مشتریان از نیاز های ضروری بیزینس ها است. مشکلی که امروزه تجارت ها با آن مواجه هستند، نبود یک پیام رسان عمومی بدون دغدغه است. بیزینس ها برای ارتباط با یکدیگر مجبور هستند راه‌های مختلفی را امتحان کنند. در اپلیکیشن تموک شما میتوانند بطور مستقیم بر روی هر درخواست پیش فاکتور با طرف مقابل گفتگو کنید و نیازی به پیام رسان های دیگر نخواهید داشت.

 

تبلیغات کسب و کار شما دیده می‌شوند

تبلیغات هوشمند در تموک باعث می‌شود آگهی شما در میان انبوهی از کالا و خدمات پنهان نشود. در سامانه زنجیره تأمین پیشنهاد ها طبق درخواست کاربران سفارشی می‌شوند و با توجه به کلمات کلیدی، آگهی کسب و کار شما به آن‌ها نمایش داده میشود. در اینصورت بیزینس ها میتوانند بنر های تبلیغاتی و همچنین محصولات مرتبط با نیاز خود را مشاهده کنند.

 

محصولات خود را در پست ها معرفی کنید

از دیگر راه‌های افزایش بازدید، ایجاد پست است. هدف از پست ها در تموک معرفی محصولات، دسته بندی ها، نحوه کار و روش تولید آن‌ها است. نحوه تولید محتوا در پست ها باید به شیوه ای صورت گیرد که برای موتور های جستجو بهینه شده باشند. رعایت مراتب عنوان ها، تکرار هوشمندانه کلمات کلیدی و پیوستگی مطالب از نکاتی هستند که در تولید محتوا نقش تاثیرگذاری دارند. برای آشنایی با نحوه تولید محتوای بهینه شده این مقاله را مطالعه کنید.

 

مواد اولیه را با بهترین قیمت پیدا کنید

یکی از چالش ها در کسب و کار های B2B پیدا کردن تولید کنندگان مواد اولیه در فروشگاه های اینترنتی است. اما مشکلی که بسیاری از تولید کنندگان با آن مواجه هستند عدم فعالیت تجارت الکترونیکی آن‌ها است. تولید کنندگان به دنبال پیدا کردن کسب و کار هایی هستند که به مواد اولیه آن‌ها نیاز داشته باشند. تموک فضایی مناسب برای این تجارت ها است. شما میتوانید شرکت هایی در زمینه تولید مواد اولیه صنعتی را پیدا کنید و پیش فاکتور خود را برای آن‌ها ارسال نمایید.

 

کاریابی انواع کسب و کار ها در تموک

از دیگر ویژگی‌ های پیاده‌سازی شده در سامانه تموک کاریابی و ایجاد رزومه برای استخدام میباشد. اگر به دنبال نیرو برای تجارت خود هستید، سامانه کاریابی تموک پیشنهاد های متعددی را از نیرو های متخصص برای شما در نظر دارد. همینطور اگر در زمینه‌ای تخصصی مهارت کسب کرده اید، افتخار ما است که شما را به کسب و کار موردنظرتان معرفی کنیم.