تموک چگونه به بیشتر دیده شدن من کمک می کند؟

در معرفی امکانات ویژه تموک برای کسب و کار ها دیدیم که تموک با هدف ایجاد ارتباط میان انواع کسب و کار ها در زنجیره تأمین چطور به آن‌ها کمک میکند. با استفاده از امکانات رایگان تموک برای تجارت ها میتوانید در دیده شدن کسب و کار خود تأثیر بگذارید و بازدید وب سایت را افزایش دهید. اگر وارد اپلیکیشن صنعتی تموک شوید، خواهید دید که کالا و خدمات از کسب و کار های مختلف چطور در کنار همدیگر قرار گرفته اند. برای مشاهده راهنمای تصویری استفاده از خدمات تموک این مقاله را بخوانید. در ادامه روش‌هایی را برای دیده شدن کسب و کار در تموک معرفی میکنیم.

 

قرار دادن عرضه های بیشتر در تموک برای کسب و کارها

یکی از راه‌های افزایش بازدید کسب و کار شما در تموک افزودن بیشتر کالا به عنوان عرضه میباشد. در تموک کالا و خدمات بصورت عرضه و تقاضا قرار گرفته اند. با افزایش عرضه محصولات شما بیشتر در صفحات نمایان می‌شوند. این درصد بازدید از آن‌ها را بالا برده و کاربران بیشتری را جذب خواهند کرد. هرچه محتوا و عکس های کالا تخصصی تر تولید و مشخصات کسب و کار شما در پروفایل کاربری تکمیل شده باشد، کاربران تمایل بیشتری برای بررسی عرضه و ارسال پیش فاکتور به شما نشان میدهند. با نصب اپلیکیشن تموک بر روی موبایل خیلی راحتتر میتواند این درخواست ها از سمت مشتری را مدیریت کنید.

 

تکمیل ویترین کسب و کار خود در تموک

پنل کاربری کسب و کار شما در تموک مانند ویترین تجاری شما است. اطلاعات کسب و کار شامل توضیحاتی در مورد عنوان کسب و کار، زمینه فعالیت، شماره تماس و آدرس کسب و کار، شرح کوتاه، تصاویر و ویدئوها میشوند. هرچه ویترین شما تکمیل تر باشد، قطعاً اعتماد کاربران بیشتری را جذب خواهید کرد. بروزرسانی اطلاعات در پنل کاربری و آپلود عکس هایی با کیفیت تموک با پیاده‌سازی قابلیت گفتگو آنلاین بر روی پیش فاکتور، به کسب و کار شما این امکان را میدهند که بطور مستقیم با مشتریان در ارتباط باشید.

 

تبلیغات هوشمند در اپلیکیشن صنعتی تموک

کسب و کار های b2b به یک یک پلتفرم هوشمند برای بازاریابی دیجیتال نیازدارند. تبلیغات هوشمند در تموک باعث می‌شود تبلیغات شما در میان انبوهی از کالا و خدمات پنهان نشود. در سامانه زنجیره تأمین پیشنهاد و آگهی ها به کاربران با تاریخچه جستجو مرتبط نمایش داده میشود. این تبلیغات سفارشی سازی شده با توجه به کلمات کلیدی، میزان جلب توجه آگهی کسب و کار شما را افزایش میدهد. در اینصورت بیزینس ها میتوانند بنر های تبلیغاتی و همچنین محصولات مرتبط با نیاز خود را مشاهده کنند.

 

درج رپورتاژ آگهی و بنر تبلیغاتی در زنجیره تأمین مواد و کالا

ایجاد رپورتاژ آگهی از روش‌های دریافت بک لینک در وب سایت کسب و کار شما است. برای افزایش بازدید کسب و کار میتوانید بر روی بازاریابی اینترنتی در تموک تمرکز کنید. ایجاد رپورتاژ آگاهی میتواند در افزایش بازدید و در نهایت فروش محصولات تجارت شما نقش مهمی را ایفا کند. رعایت پیوستگی مطالب، استفاده از تگ ها و کلمات کلیدی و تولید محتوای بهینه شده سئو و استفاده از تصاویر مرتبط در متن در دیده شدن کسب و کار شما تأثیر چشمگیری میگذارد. میتوانید در رابطه با مهمترین ویژگی‌ها در نوشتن یک رپورتاژ آگهی در این مقاله بخوانید.

 

تولید محتوا با ایجاد پست های تخصصی از محصولات

در دنیای امروز دیجیتال مارکتینگ محتوا هنوز هم پادشاهی میکند! پس از تولید محتوای کاربردی و مفید غافل نشوید. در تموک میتوانید در مورد ویژگی‌ها و مشخصات تخصصی محصولات پست بنویسید و یا خدمات خود را معرفی کنید. پست ها با موضوعاتی از جمله کاربرد محصولات، نحوه استفاده، روش کار، معرفی و نحوه تولید میتوانند بازدید زیادی را به خود اختصاص دهند. استفاده از عکس و ویدیو در متن توجه کاربران را بیشتر جلب میکند. برای آشنایی با نحوه تولید محتوای بهینه شده این مقاله را مطالعه کنید.

 

به دنبال درخواست های عرضه برای تأمین کالا باشید

از دیگر فعالیت‌هایی که میتواند در راستای دیده شدن تقاضای محصولات یا خدمات خود در تموک انجام دهید، پاسخ دادن به درخواست های عرضه میباشد. با استفاده از قابلیت جستجو در تموک میتوانید عرضه ها را بر اساس عنوان یا تگ ها پیدا کنید و برای آن‌ها پیش فاکتور ارسال کنید. با اینکار مشتریان نسبت به کسب و کار شما کنجکاو شده و تقاضا های ثبت شده را از پروفایل کاربری شما بررسی خواهند کرد.

 

شرکت در رویداد ها و نمایشگاه های صنعتی

از صفحه ی اصلی تموک میتوانید رویداد ها در کسب و کار های مختلف را مشاهده کنید. شرکت در رویداد های صنعتی یکی از روش‌های دیده شدن در صنعت تجارت شما است. همچنین میتوانید از این طریق با دیگر رقبای تجاری خود و فعالیت‌های بازاریابی آن‌ها آشنا شوید.

 

استفاده از دیگر سرویس های سوپر اپلیکیشن تموک

این ها فقط تعدادی از روش‌ هایی بودند که در سامانه تأمین مواد و کالا پیاده‌سازی شده اند. با ثبت نام در دیگر سرویس های سوپراپ تموک میتوانید سطح کسب و کار خود را ارتقا دهید و نیاز های بازاریابی خود را برطرف کنید. دیگر سرویس های سوپراپ تموک را در ادامه بررسی کنید.
سامانه تخصصی کاریابی تموک ( TAMUK JOB )
سامانه تبلیغات تجاری تموک (TAMUK Ads)
پلتفرم آموزش ویژه کسب وکار ها در تموک (TAMUK Edu)
مجله تخصصی تموک مگ (TAMUK Mag)