چگونه آن‌چه می‌خواهم را به‌کمک تموک پیدا کنم؟

قبلاً با نحوه ثبت عرضه محصولات یا خدمات برای عرضه کنندگان آشنا شدیم. اگر هنوز با تموک آشنا نشده اید، میتوانید خدمات رایگان اپلیکیشن صنعتی تموک برای تأمین کنندگان و کسب و کار های b2b را در سری مقاله های معرفی تموک بررسی کنید. اگر شما هم از صاحبان کسب و کار هایی هستید که برای تأمین مواد اولیه و محصولات کمیاب به دنبال پلتفرمی مناسب هستید، اما اپلیکیشن یا وب سایت جامعی برای محصولات موردنیاز خود پیدا نکرده اید، ما تموک را به شما معرفی میکنیم. تموک یکی از بهترین پلتفرم برای پیدا کردن این تأمین کنندگان با امکانات رایگان بی رقیب میباشد. در این مقاله هدف ما آموزش نحوه پیدا کردن کالای موردنظر در میان زنجیره ای از کالا و مواد میباشد.


تموک پلتفرمی بی رقیب برای پیدا کردن تأمین کنندگان

با جستجو در تموک متوجه خواهید شد که کمیاب ترین مواد و کالا را میتوانید در این اپلیکیشن صنعتی پیدا کنید. وجود دو درخواست مجزای عرضه و تقاضا به کاربران این امکان را میدهد که به راحتی در درخواست های عرضه به دنبال کالای موردنظر خود بگردند یا درخواست خود را در قالب تقاضا ثبت کنند. امکانات رایگان در تموک ازجمله خرید از بورس کالا، امکان درخواست و ارسال مستقیم پیش فاکتور بر روی عرضه، تبلیغات مرتبط با تقاضا و امکان گفتگو با تأمین کنندگان میباشند. این ویژگی‌ها تموک را به اپلیکیشنی بی رقیب برای ارتباط میان عرضه کنندگان و تقاضا دهندگان تبدیل میکند.


کالا های استراتژیک و مواد اولیه کمیاب را بورس کالا جستجو کنید

بسیاری از کسب و کار ها به مواد اولیه‌ای نیاز دارند که به واسطه وابستگی به واردات کمیاب شده اند. اکثر این کالا های استراتژیک را ترکیبات شیمیایی تشکیل میدهند. بورس کالا در تموک معمولاً شامل محصولاتی است که تقاضا بالایی دارند و عرضه کافی برای آن‌ها وجود ندارد. در این قسمت میتوانید با تأمین کنندگان به مناقصه بپردازید و کالای موردنظر خود را با بهترین قیمت از آن‌ها خریداری کنید. مهمترین هدف تموک ایجاد ارتباط میان کسب و کار ها است و از این طریق میتوانید برند هایی را پیدا کنید و قرارداد های طولانی مدت برای تأمین مواد اولیه و استراتژیک با آن‌ها ببندید.


عرضه کنندگان انواع مواد و ترکیبات شیمیایی

مواد و ترکیبات شیمیایی محصولاتی هستند که در اکثر پلتفرم های فروش پیدا نخواهید کرد. انواع اسید ها، عناصر و نمک های فلزات سنگین و دیگر مواد اولیه صنایع از دسته این ترکیبات شیمیایی هستند. با انتخاب دسته ی شیمیایی و پتروشیمی از باکس جستجو در صفحه اصلی، شرکت هایی که این مواد شیمیایی را عرضه میکنند را مشاهده کنید. علاوه بر این، با جستجوی یک ترکیب شیمیایی و پیدا کردن تأمین کننده آن، میتوانید دیگر محصولات عرضه شده توسط این برند تجاری را نیز بررسی کنید.


از باکس جستجوی محصول در صفحه اصلی کمک بگیرید

باکس جستجو در نوار کناری بهترین روش برای پیدا کردن محصول موردنظر شما است. زمانیکه عبارت موردنظر خود را در باکس جستجو تایپ میکنید، عبارت موردنظر در ۵ دسته مختلف جستجو می‌شود. عرضه ها، تقاضا، پست ها، شرکت ها و هشتگ ها. از این میان میتوانید در کمترین زمان به هدف خود برسید. همچنین تاریخچه جستجوی شما برای تجربه کاربری بهتر برای شما مورد تحلیل قرار گرفته و در بازدید بعدی نتایج مرتبط تری را در صفحه اصلی خواهید دید.


با شخصی سازی هوشمند نتایج سریعتر تأمین کننده را بیابید

اولین چیزی که کاربران با ورود به تموک با آن برخورد میکنند، کاشی یا تایل های کنار هم قرار گرفته از کالا و مواد است. نتایجی که بصورت شخصی سازی شده بر اساس پیشینه جستجوی کاربر به آن‌ها نمایش داده میشود. در اینصورت هر کاربر نتایجی متفاوت را در صفحه ی اصلی خواهد دید. اگر شما در جستجوی های قبلی بیشتر تأمین کنندگان محصولات در دسته شیمیایی و پتروشیمی را بررسی کرده باشید، بنر ها و محصولات در این دسته بیشتر نمایان خواهند شد. بنابراین با هر بار ورود به اپلیکیشن تموک میتوانید در کمترین زمان ممکن به عرضه کننده موردنظر برسید.


با تعداد دلخواه خود درخواست پیش فاکتور دهید

اگر در عرضه های ثبت شده در تموک کالای هدف را پیدا کردید، حالا فقط کافی است که با تعداد موردنظر از مواد یا کالا درخواست پیش فاکتور بدهید. پس از ارسال، درخواست شما به عرضه کننده اطلاع رسانی شده و آن‌ها میتوانند درخواست پیش فاکتور را پذیرفته و گفتگو را با شما آغاز کنند. در فهرست مراودات از قسمت پروفایل میتوانید پیش فاکتور ارسالی خود را مشاهده و از پیام های ارسالی عرضه کننده مطلع شوید. در نهایت اگر در لیست عرضه ها نتوانستید محصول موردنظر را پیدا کنید، میتوانید تقاضای خود را در تموک ثبت کنید. در ادامه با روش ثبت تقاضا در زنجیره تأمین مواد و کالا بیشتر آشنا میشویم.


روش ثبت تقاضا انواع محصولات در زنجیره تأمین مواد و کالا

درصورتیکه از روش‌های قبلی موفق به پیدا کردن کالای موردنظر خود از تأمین کنندگان نشدید، میتوانید تقاضای خود را با تعداد موردنظر و مشخصات دقیق کالا ثبت کنید. برای اینکار ابتدا وارد سایت شده و از منوی قرمز رنگ ثبت تقاضا را انتخاب کرده و اطلاعات مربوط به آن را تکمیل کنید. پس از تأ‌یید تقاضای شما، میتوانید آن را در میان دیگر تقاضا مواد و کالا مشاهده کنید.


اطلاع رسانی درخواست ها با نصب اپلیکیشن تموک

برای تجربه کاربری بهتر و اطلاع رسانی سریعتر از درخواست های تقاضا و عرضه، اپلیکیشن تموک را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید. اپلیکیشن تموک با ورژن های مختلف اندروید سازگار بوده و سرعت و کیفیت خدمات را در دستگاه همراه شما افزایش میدهد. تموک را میتوانید از معروف ترین فروشگاه های اندرویدی از جمله پلی استور و مایکت و یا بطور مستقیم از وب سایت دانلود کنید.