مواد شیمیایی در گروه واتساپ و گروه تلگرام مواد شیمیایی

واتساپ تلگرام یا تموک

 

خرید و فروش مواد شیمیایی در گروه تلگرام مواد شیمیایی یا گروه واتساپ مواد شیمیایی شاید راهکار مناسبی باشد. اما اگر این مطلب را بخوانید. ما راهکار بسیار بهتری از گروه های واتساپ یا تلگرام و اینستاگرام را در خرید و فروش مواد اولیه کارخانجات به شما معرفی می کنیم.

بنابراین از شما دعوت می کنیم اگر تامین کننده و فروشنده مواد شیمیایی هستید. می توانید با ورود در سامانه تموک و ثبت عرضه این محصول خود به زنجیره تامین مواد و کالا بپیوندید. همچنین اگر شما متقاضی خرید و تامین انواع مواد شیمیایی می باشید نیز می توانید با ثبت تقاضا از موتور جستجوی تموک کمک بگیرید.

 

جدای از گروه تلگرام مواد شیمیایی یا گروه واتساپ مواد شیمیایی بطور کلی مواد شیمیایی بازار در دو دسته صنعتی و آزمایشگاهی شناخته می شود. آنچه مشخص است کیفیت مواد شیمیایی آزمایشگاهی بطور قابل توجهی با کیفیت مواد شیمیایی صنعتی تفاوت دارد. چرا که کاربرد و موارد مصرف در مقیاس آزمایشگاهی برای آزمایشو تست است. و می بایست کیفیت به گونه ای باشد تا خللی در نتیجه آزمایش ایجاد نگردد.

شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی صنعتی در کشورهای مختلف بسیار متنوع است. اما برند های معروف در مواد شیمیایی آزمایشگاهی مربوط به شرکت های مرک MERCK آلمان و سیگما آلدریچ sigma aldrich آمریکا است.

مواد شیمیایی آزمایشگاهی را از کجا تهیه کنیم؟گروه مواد شیمیایی واتساپ و تلگرام تموک

متأسفانه به دلیل تحریم ها از واردات مواد آزمایشگاهی شیمیایی این دو شرکت به کشور جلوگیری شده است. و نیاز مصرف کنندگان به مواد آزمایشگاهی با کیفیت به سختی تامین می شود. البته برخی افراد سودجو در گروه های واتساپ مواد شیمیایی و یا تلگرام مواد شیمیایی باقی مانده مواد قدیمی را با قیمت های خیلی بالا و بعضا تقلبی بفروش می رسانند.

در این راستا و در اغلب موارد حضور در گروه های مواد شیمیایی واتساپی و یا گروه های مواد شیمیایی در تلگرام نیز بدلیل تخصصی نبودن. و در برخی موارد منفعت طلبی مدیران این گروه ها در شبکه های اجتماعی نیز هرگز نتوانسته آنچه خواسته این بخش از فعالان صنعت بوده را برطرف نماید.

لذا همواره خلا اساسی در تامین یا فروش اینگونه از مواد و کالا ها در میان این فعالان صنعتی وجود داشته است.

آیا خرید و فروش مواد اولیه در گروه تلگرام مواد شیمیایی یا گروه واتساپ مواد شیمیایی خوب است؟

به تازگی شرکت بهینه فناوری کاسپین سانا، با تبدیل نیاز بازار به نرم افزاری کاربردی توانسته سامانه ای را راه اندازی نماید. که در آن نیازمندان می توانند با تقاضا گذاردن نام، مقدار و نوع ماده آزمایشگاهی مورد نظر خود بصورت هوشمند درخواست خود را به اطلاع دارندگان و تأمین کنندگان این مواد برسانند.

گروه تلگرام مواد شیمیایی و واتساپ مواد شیمیایی تموک

فروشندگان و تأمین کنندگان مواد آزمایشگاهی می توانند بصورت رایگان وارد این سامانه شوند. و با عرضه قرار دادن محصولات خود بصورت هوشمند تبلیغی هدفمند داشته باشند.

دانشجویان، محققان و پژوهشگران نیز می توانند مواد مصرفی اضافه ای که از آزمایش های قبلی خود باقی مانده است. را با دیگر همرده های خود در تموک به اشتراک قرار دهند. تا از این طریق هم به دیگر پژوهشگران کمک کنند. و هم قسمتی از هزینه های پژوهش خود را جبران نمایند.

تفاوت شبکه اجتماعی تموک با گرو ه های تلگرام و واتساپ یا شبکه اینستاگرام در چیست؟

این شبکه برخلاف گروه ها و سایر پلتفرم ها در شبکه های اجتماعی، اولاً تخصصی در صنعت است. و مهمتر اینکه خارج از فضای صرفاً خبری یا سرگرمی می باشد. ثانیاً به دلیل هوشمند بودن می تواند بعنوان تبلیغی هدفمند برای عرضه کنندگان کالا و خدمات در صنعت عمل کند.

مواد شیمیایی در مقیاس صنعتی را از کجا تهیه کنیم؟(گروه تلگرام مواد شیمیایی یا گروه واتساپ مواد شیمیایی)

مواد شیمیایی صنعتی شامل:

مواد شیمیایی داخلی و مواد شیمیایی وارداتی است.

مواد شیمیایی داخلی شامل مواد شیمیایی است که:

۱) توسط دولت در بورس عرضه می گردد.

۲) توسط شرکت های خصوصی تولید و بصورت مستقیم بفروش می رسد.

۳) توسط شرکت های بازرگانی مواد شیمیایی در بازار خرید و فروش می شود.

مواد شیمیایی وارداتی نیز:

۱) بصورت مستقیم و عمده از واردکنننده به فروش می رسند.

۲) بوسیله شرکت ها یا اشخاصی که در زمینه بازرگانی مواد شیمیایی فعالیت دارند در بازار پخش یا بفروش می رسند.

نیازمندان به مواد شیمیایی معمولا تجربه خرید همه موارد فوق را دارند.

با بوجود آمدن شبکه های اجتماعی اغلب فروشندگان و نیازمندان به مواد شیمیایی حضوری فعال در گروه های واتساپ شیمیایی و یا گروه تلگرامی مواد شیمیایی داشته اند. و سعی کرده اند نیاز های خود را از این طریق برطرف نمایند.

اما همانطور که می دانیم. این گروه های واتساپ و یا تلگرام و اینستاگرامی اصلا تخصصی نیستند. و هرگز نمی توانند مکان مفیدی برای فعالان در صنعت بخصوص مواد شیمیایی باشد.

لذا بهترین مکانی که بتوان در آن به خرید و فروش مواد شیمیایی آن هم بصورت رایگان پرداخت، شبکه تخصصی تموک است. در تموک می توانید تمامی نیاز های خود را نسبت به فروش و یا تامین مواد اولیه شیمیایی برطرف نمائید.

تموک، علاوه بر تأمین مواد اولیه کارخانجات، با استفاده از امکاناتی که در خود جای داده است. خرید و فروشنده مواد شیمیایی را بسیار آسان‌تر نموده و روش انجام معامله را از حالت سنتی به مدرن تبدیل نموده است.

لینک یک گروه مواد شیمیایی در واتساپ

https://chat.whatsapp.com/KwLn2dhfGuZ0FkOyeYGeJW

خرید و فروش مواد اولیه در گروه تلگرام مواد شیمیایی یا گروه واتساپ مواد شیمیایی:

برای خرید و فروش مواد شیمیایی در فضای مجازی بجای استفاده از گروه واتساپی مواد شیمیایی یا گروه تلگرامی مواد شیمیایی و یا صفحات اینستاگرام مواد شیمیایی فقط کافی است. تموک را نصب و یا از وب سایت تموک وارد سامانه تامین مواد و کالا شوید.

بنابراین از شما دعوت می کنیم اگر تامین کننده و فروشنده مواد شیمیایی هستید. می توانید با ورود در سامانه تموک و ثبت عرضه این محصول خود به زنجیره تامین مواد و کالا بپیوندید. همچنین اگر شما متقاضی خرید و تامین انواع مواد شیمیایی می باشید نیز می توانید با ثبت تقاضا از موتور جستجوی تموک کمک بگیرید.

 

شما میتوانید اپلیکیشن تموک را از راه های زیر دانلود کنید:

ورود به سامانه :

دانلود اپلیکیشن :

 


و به زودی

همه در پلتفرم تموک

 

 

 

 

۳ دیدگاه

  1. تموک واقعا عالیه

  2. ضمن تشکر از سامانه تموک به اطلاع همکاران محترم می رساند جهت مشاوره در خصوص مسائل بیمه و تامین اجتماعی با کارشناس ارشد بیمه به شماره ۰۹۹۳۷۳۹۸۹۸۵ تماس بگیرند.موفق باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *