گروه تلگرام مواد غذایی گروه واتساپ مواد غذایی

واتساپ تلگرام مواد غذایی تموک

خرید و فروش مواد شیمیایی در گروه واتساپ مواد شیمیایی یا گروه تلگرام مواد شیمیایی شاید راهکار مناسبی باشد. اما این مطلب را بخوانید. ما راهکار بسیار بهتری از گروه های واتساپ یا تلگرام و اینستاگرام را در خرید و فروش مواد اولیه کارخانجات به شما معرفی می کنیم.

در چه گروه یا کانالی در شبکه های اجتماعی مواد اولیه کارخانجات غذایی را خرید و فروش کنیم؟

کانال ها و یا گروه های زیادی در تلگرام یا واتساپ برای خرید و فروش مواد غذایی و یا مواد اولیه صنایع غذایی ایجاد شده است. ولی آیا در تلگرام یا واتساپ می توان بصورت تخصصی کسب و کار خود را اداره نمود؟ پاسخ به این سوال واضح است. هرگز یک پیام رسان و شبکه اجتماعی که با محدودیت های زیادی در آن مواجه می باشیم. قادر نخواهد بود به همه نیاز های ما را در کسب و کار آنلاین پاسخ دهد.

اما راهکاری که بجای استفاده از گروه واتساپ مواد غذایی، گروه تلگرام مواد غذایی یا کانال تلگرام مواد غذایی از آن استفاده کنیم، چیست؟

ما نیاز به جایگاهی تخصصی در فضای مجازی داریم. تا در آن بتوانیم به راحتی کسب و کار خود را مدیریت نماییم. خب آن جایگاه را چگونه باید ایجاد کنیم. بله با ایجاد شبکه ای تخصصی برای کسب و کار! یا استفاده از شبکه ای برگرفته از شبکه های اجتماعی در حوزه کسب و کار راهکار جالب و قابل توجهی است. که بتواند نیاز فعالان بازار و کسب و کار را برطرف نماید. آیا ما خود باید هزینه کرده و این شبکه را ایجاد کنیم. نه هرگز اینکار اصلا منطقی نیست و محدودیت در گروه واتساپ یا گروه و کانال تلگرام هرگز اجازه مدیریت صحیح را به فعالان اقتصادی نخواهد داد.

رویکردی نوین در کسب و کار آنلاین

در این راستا، به تازگی شرکت بهینه فناوری کاسپین سانا، با تبدیل نیاز بازار به نرم افزاری کاربردی توانسته سامانه ای را راه اندازی نماید. که در آن نیازمندان می توانند با تقاضا گذاردن نام، مقدار و نوع مواد و کالای مورد نظر خود بصورت هوشمند درخواست خود را به اطلاع دارندگان و تأمین کنندگان این مواد و کالا برسانند.

پروه واتساپ و گروه تلگرام مواد غذایی تموکگروه واتساپ و تلگرام مواد غذایی تموک

همچنین فروشندگان و تأمین کنندگان مواد غذایی نیز می توانند بصورت رایگان وارد این سامانه شوند. و با عرضه قرار دادن محصولات خود، تبلیغی هدفمند و هوشمند داشته باشند.

تفاوت شبکه اجتماعی تموک با گرو ه های تلگرام و واتساپ یا اینستاگرام در چیست؟

این شبکه برخلاف گروه ها و سایر پلتفرم ها در شبکه های اجتماعی، اولاً تخصصی در صنعت است. و مهمتر اینکه خارج از فضای صرفاً خبری یا سرگرمی می باشد. ثانیاً به دلیل هوشمند بودن می تواند بعنوان تبلیغی هدفمند برای عرضه کنندگان کالا و خدمات در صنعت عمل کند.

خرید و فروش مواد اولیه و کالاهای صنایع غذایی در تموک

برای خرید و فروش مواد غذایی در فضای مجازی بجای استفاده از گروه واتساپی مواد شیمیایی یا گروه تلگرامی مواد شیمیایی و یا صفحات اینستاگرام مواد غذایی فقط کافی است. تموک را نصب و یا از سایت تموک وارد سامانه تامین مواد و کالا شوید.

شما میتوانید اپلیکیشن تموک را از راه های زیر دانلود کنید:

ورود به سامانه :

واتساپ تلگرام مواد غذایی تموک

دانلود اپلیکیشن :

واتساپ تلگرام مواد غذایی تموک

واتساپ تلگرام مواد غذایی تموک

واتساپ تلگرام مواد غذایی تموک
واتساپ تلگرام مواد غذایی تموک

و به زودی
واتساپ تلگرام مواد غذایی تموک

همه در پلتفرم تموک

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *