گروه واتساپ املاک صنعتی

گروه واتساپ املاک صنعتی سوله و گارخانه

اگر تامین کننده املاک صنعتی هستید می توانید با ورود در سامانه تموک و ثبت عرضه به زنجیره تامین این نوع از املاک بپیوندید. همچنین اگر شما متقاضی تامین املاک صنعتی هستید می توانید با ثبت تقاضا از موتور جستجوی تموک کمک بگیرید.

 

آیا شما برای اینکه کارخانه و یا املاک تجاری خود را که برای فروش دارید. و همچنین اگر نیاز به خریداری یک کارخانه و یا سوله، دفتر شرکت و یا مغازه تجاری دارید. به گروه واتساپ املاک صنعتی ، گروه واتساپ سوله ، گروه واتساپ خرید و فروش کارخانه و رهن و اجاره صنعتی یا گروه واتساپ ملک تجاری مراجعه می کنید؟ ما بجای این گروه ها یک فضای تخصصی در اختار شما قرار داده ایم. که همه نیاز های مرتبط با این کار را در این جایگاه تخصصی برطرف نمایید.

خرید و فروش کارخانه و سوله

اما راهکاری بجزء گروه واتساپ املاک صنعتی یا گروه واتساپ سوله چیست؟

شما در دسته بندی املاک صنعتی را در سامانه تخصصی تموک  که سامانه تامین مواد و کالا است. حتی می توانید خدمات مرتبط با فعالیت های اقتصادی را نیز در آن برطرف و یا با به اشتراک گذاردن آن با دیگران، دنیایی بزرگتر را برای کسب و کار خود ایجاد نمایید.

اما در سامانه تموک شما می توانید. از این جایگاه تخصصی برای فعالیت های اینچنینی نظیر خرید و فروش کارخانه استفاده نمائید.

بنابراین بجای حضور در گروه واتساپ املاک صنعتی اگر شما قصد فروش سوله یا کارخانه خود را دارید. یا می خواهید مغازه خود را به فروش برسانید. و یا اگر می خواهید ملک تجاری خود در بهترین مکان برای دیده شدن بیشتر قرار دهید. همچنین اگر به دنبال رهن و اجاره دادن این املاک می باشید. یا در کل برعکس اگر خریدار این املاک هستید. و یا قصد اجاره کردن دارید. آیا بهتر نیست از جایگاهی که به شما معرفی کرده ایم استفاده کنید.

تیم تموک همواره سعی خواهد کرد در بروزرسانی نیاز هایی که شما برای کسب وکار خود دارید بهترین عملکرد را ارائه کند. تا بهترین فضا را برای فعالان اقتصادی و صنعتی ایجاد نماید. و شما را که ناچار هستید. به فضاهای نا امن، شلوغ و غیر تخصصی مانند گروه واتساپ املاک صنعتی برای رفع احتیاجات کاری وارد شوید بی نیاز سازد.

۲ دیدگاه

  1. خب لینک گروه بزار
    تبلیغ چی بزارم میخوام اطلاعات کسب کنم اول

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *