گروه واتساپ لباس مجلسی

شما به دنبال گروه های واتساپ لباس مجلسی و احیاناً گروه واتساپ لباس زنانه هستید. در انتهای این مطلب ما به شما چندین لینک مربوط به این گروه های واتساپ را معرفی می کنیم و در کنار آن راهکار بسیار بهتری را برای خرید یا فروش در فضای مجازی به شما پیشنهاد می دهیم.

گروه واتساپ لباس مجلسی

اما شما به این دلیل کسب و کار خود را وارد این گروه های واتساپ می کنید. که بیشتر دیده شوید. و اگر خریدار هستید. به این دلیل وارد این گروه ها می شودید. که بتوانید آنچه نیاز دارید را در این گروه ها بیابید. در واقع دنبال این هستید که فروش مجازی خود را بصورت رایگان افزایش داده و یا اینکه خرید مناسبی داشته باشید. و بتوانید از تنوع و حق انتخاب بیشتری برخوردار شوید.

شما اگر تولید کننده و یا فروشنده لباس مجلسی هستید می توانید با ثبت نام در سامانه تموک و ثبت عرضه به زنجیره تامین مواد و کالا بپیوندید. همچنین اگر شما متقاضی تامین پوشاک هستید می توانید با ثبت تقاضا از موتور جستجوی تموک کمک بگیرید.

 

کارایی گروه های واتساپ لباس مجلسی یا گروه واتساپ پوشاک

دوست گرامی قطعا قبل از این هم وارد این گروه ها شده اید. و اطلاع دارید که گروه های واتساپ و یا تلگرام نسبت به وقت و انرژی که در آن می گذرانید. اصلاً نه تنها مکان مناسبی برای معرفی و افزایش فروش کسب و کارتان نیست. بلکه اگر خریدار محصولی نیز باشید هرگز نمی توانید دقیقاً آنچه را که نیاز دارید از این گروه ها و کانال ها در شبکه های پیام رسان پیدا کنید.

گروه واتساپ لباس مجلسی

چرا که اولاً ظرفیت این گروه ها محدود است.

دوم اینکه اکثر کاربران آن خود فروشنده هستند. و اگر شما هم فروشنده باشید. در فضایی جمع شده اید که اکثراً رقیب شما هستند. و کسی خریدار محصول تان نیست!.

ثالثاً در این گروه ها اگر شما یک پیام را ارسال کنید. بلافاصه نفرات دیگر نیز پیام های خود را ارسال می کنند. و مخاطبان هدف شما بدون دیدن محتوای پیام شما به راحتی از آن می گذرند.

و چهارم اینکه بسیار مشاهده شده پس از مدتی از حضور در این گروه های واتساپ یا تلگرام این مکان ها گاهاً ابزاری برای سرگرمی شده است. و در نتیجه شما تنها زمان خود را در جایی بیهوده صرف نموده اید. درصورتی که می توانستید این صرف انرژی را در جایی از فضای مجازی دنبال کنید. که بازدهی بسیار بهتری برای کسب و کار شما داشته باشد.

اما راهکار بهتر دیده شدن کسب و کار شما در فضای مجازی چیست؟

با تحلیل بازار و همزمان تحلیل فضای مجازی و جمع بندی عوامل مورد نیاز کسب و کار ها برای خرید و هم در فروش کالا توانستیم سامانه ای برگفته از نیاز کسب و کار ها را ایجاد کنیم. تا نه تنها محدودیت پیام رسان هایی مانند تلگرام و یا واتساپ و نیز شبکه هایی مانند اینستاگرام و تویتر را نداشته باشد. بلکه امکانات بسیار فراوان دیگری با توجه به آنچه که مربوط به کسب و کارهاست در آن ایجاد نموده ایم.

گروه واتساپ لباس مجلسی

به جرات می توانیم این ادعا را داشته باشیم. که در حال حاضر پلتفرم ایجاد شده (سامانه تموک) نمونه و نظیر دیگری چه در داخل و چه در خارج از کشور نداشته و ندارد. لذا قطعاً جایگاه مناسب و تخصصی ای برای کسب و کار شما است.

لینک عمومی چند گروه واتساپ لباس مجلسی

https://chat.whatsapp.com/GUJr74O34NL1OE2U9iMNau

https://chat.whatsapp.com/EP01fW1sX6w6JLMWHrYaIV

https://chat.whatsapp.com/EDfvJQ3yF2AA0ReTGk2uDA

https://chat.whatsapp.com/HW1ZEe8ALCLK3moP9xKivy

برای دیدن سایر لینک های واتساپ می توانید از این قسمت وارد شوید

راهکاری بهتر از گروه های واتساپ در کسب و کار

اما در انتها می بایست شما را راهنمائی کنیم. تا بهترین خدمات از فضای مجازی را دریافت نمائید. و اگر به دنبال افزایش فروش محصولات پوشاکی خود هستید. و یا اگر به دنبال خرید این محصولات می گردید و نیز اگر شما خدمات مربوط به پوشاک را ارائه می دهید. پیشنهاد ما به شما استفاده از سامانه تموک در فضای مجازی بجای استفاده از گروه واتساپ لباس مجلسی یا ورود در سایر گروه های واتساپ می باشد.

شما نیز اگر تامین کننده لباس مجلسی هستید می توانید با ثبت نام در سامانه تموک و ثبت عرضه به زنجیره تامین مواد و کالا بپیوندید. همچنین اگر متقاضی خرید لباس مجلسی هستید می توانید با ثبت تقاضا از موتور جستجوی تموک کمک بگیرید.

یک دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *