tamukLogo

یا

اگر رمز عبور دارید

تولید انواع حوله‌های تن پوش و دستی در اندازه‌های مختلف
تولید انواع حوله‌های تن پوش و دستی در اندازه‌های مختلف#11تولید انواع حوله‌های تن پوش و دستی در اندازه‌های مختلف#0تولید انواع حوله‌های تن پوش و دستی در اندازه‌های مختلف#1تولید انواع حوله‌های تن پوش و دستی در اندازه‌های مختلف#2تولید انواع حوله‌های تن پوش و دستی در اندازه‌های مختلف#3
نایس تاول

نایس تاول

تولیدکننده انواع حوله‌های تن پوش و دستی در اندازه‌های مختلف

تولید انواع حوله‌های تن پوش و دستی در اندازه‌های مختلف

شرکت تولیدی حوله، انواع حوله های زنانه، مردانه و بچه گانه را در انواع سایزها، طرح و نقشه ها با کیفیت عالی تولید کرده تا بتواند رضایت خریداران را کسب نماید.

دسته بندی:

نساجی(چرم،فرش،پارچه و ...)

پست

این تولیدی با توجه به این مطلب توانسته است در صادرات حوله پالتویی و ابعادی به کشورهای خاورمیانه (امارت،افغانستان،پاکستان،ارمنستان،عراق و …) برای پیشرفت اقتصاد کشور قدم کوچکی بردارد. محصولات تولیدی ما عبارت اند از: 1- حوله و پتو ایرانی: در حال حاضر فروش عمده حوله و پتو ایرانی از طریق مراکز مختلفی در سراسر کشور امکان پذیر می باشد که اغلب فروش به روش مستقیم و بدون واسطه بوده و باعث شده از مزایای خاصی برخوردار باشد که علاوه بر میزان سود دهی فراوان و میزان تولیدات انبوه محصول سبب کاهش قیمت آن می گردد که امروزه با بالاترین درجه کیفیت و مناسب ترین قیمت در انواع مختلف و همچنین تنوع طرح و رنگ، بسته بندی، برند، ابعاد و اندازه، مدل به بازارهای جهانی عرضه می شود که مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است. 2- حوله های تبلیغاتی خاص امروزه در شهرهای مختلف کشورمان افراد زیادی را مشاهده می‌کنیم که برای تولید محصول حوله فعالیت زیادی می کنند که در این میان می توان اشاره ای داشت به تولید کننده حوله های تبلیغاتی خاص این افراد روزانه مقادیر زیادی از این کالا را به صورت عمده تولید کرده و با قیمت بسیار مناسب و ارزان در اختیار خریداران قرار می دهد حوله خاص بسیار نرم و لطیف می باشد از از بهترین الیاف طبیعی تهیه و تولید می گردد. 3- حوله های تبلیغاتی: شرکت تولیدی حوله در سال های اخیر پیشرفت بسیاری داشته است. این تولیدی توانسته با در نظر گرفتن نیاز مشتری بهترین کالا را به بازار خرید و فروش حوله عرضه نماید. شرکت تولیدی حوله توانسته انواع حوله ها از جمله: حوله های دستی ، حوله آشپزخانه ، حوله حمام تولید نمایند و وارد بازار های داخلی و خارجی نمایند. 4- انواع حوله ادیداس: تولیدی حوله ادیداس از جنس های مرغوب این روزها می‌باشد مارک ادیداس با نشان افتخار خود این جرات را به خود داده است که مردم با شنیدن اسمش بدون درنگ و با اعتماد کامل خرید کنند زیرا این مارک به خوبی توانسته امتحان خود را نزد مردم پس بدهد و اعتمادی که بین مردم ایجاد کرده است به راحتی قابل فسخ نمی‌باشد. تولیدی حوله ادیداس در اندازه و سایزهای مختلف و رنگ های متنوع موجود می‌باشد که با توجه به سلیقه افراد به فروش می‌رسد. از ویژگی بارز این حوله ها این است که هنگام شستن با استفاده از مواد شوینده و آب سرد رنگ پس نمیدهد و دوام نسبتا طولانی نسبت ب برندهای دیگر دارد. 5- حوله باشگاه ورزشی: امروزه باشگاههای زیادی درحال فعالیت هستند که برای تبلیغات خود از حوله های ورزشی استفاده می‌کنند. همچنین درفضاهای تفریحی وسایل ورزشی بسیاری وجود دارد که مستلزم موارد ورزشی می‌باشند. و اما به راستی وسایل مورد نیاز یک فرد ورزشکار چیست؟ و افراد باشگاهی چه وسایلی را برای بهداشت فردی وسلامتی خود باید داشته باشند؟ حوله یکی ازمواردی است که امروزه در باشگاههای ورزشی, فوتبالی, بدنسازی, استخری, وزنه برداری, کشتی و… استفاده زیادی دارد. بدین منظور از موارد مختلفی استفاده می‌کنند.

09137896199

website iconlinkedin disable iconwhatsapp disable iconinstagram icon
website iconlinkedin disable iconwhatsapp disable iconinstagram icon
چهارشنبه
بهمن
۱۹

۱۸:۱۲:۵۵

موارد بیشتر

چهارشنبه
بهمن
۱۹

۱۸:۱۲:۵۵

موارد بیشتر