من ارائه کننده خدمات هستم، تموک چه راه حلی برای من دارد؟

 

در سری مقالات معرفی تموک به ویژگی های قابل توجه برای کسب و کار های B2B در سامانه تأمین مواد و کالا پرداختیم. اما تموک فقط بر روی عرضه و تقاضای کالا توسط بیزینس ها تمرکز ندارد و ارائه کنندگان خدمات هم از مخاطبانی هستند که میتوانند سرویس های خود را در تموک معرفی کنند. خدماتی که برای دیده شدن کسب و کار ها در تموک ارائه می‌شود میتوانند برای خدمات مختلف نیز مورد استفاده قرار گیرند. سرویس های تموک برای ارائه کنندگان خدمت شامل سامانه های تموک جاب، تموک ادز، تموک بیز و تموک اجو میشود. در ادامه به نحوه دیده شدن کسب و کار شما در این سامانه های هوشمند بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

اپلیکیشن صنعتی تموک بهترین فرصت برای ارائه کنندگان خدمت

یک سامانه هوشمند کسب و کار همیشه بیزینس شما را یک قدم جلو تر از همه نشان میدهد. اپلیکیشن صنعتی تموک با استفاده از الگوریتم های هوشمند خدمات شما را به مخاطبین هدف نمایش میدهد. بیشترین نتیجه از تبلیغات، زمانی حاصل می‌شوند که آن‌ها به مخاطبینی که به آن خدمت نیاز دارند، نمایش داده شوند. سوپراپ تموک با پیاده‌سازی سامانه های مختلف ویژه کسب و کار، بهترین فرصت برای ارائه کنندگان خدمت و کالا میباشد. دسترسی به بازار گسترده، ظاهرشدن در میان مرتبط ترین نتایج، کاهش هزینه‌ها و افزایش تأثیر فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ از مهمترین مزایای استفاده از خدمات رایگان تموک هستند.

 

خدمات خود را با تموک به دید مخاطبان هدف برسانید

نمیتوان گفت که تأمین کنندگان کالا و مواد ارتباطی با ارائه کنندگان خدمات تجاری ندارند! چیزی که این بیزینس ها در تجارت الکترونیک نیاز دارند، داده‌هایی معتبر از کسب و کار ها است. تموک سامانه ای متمرکز بر پیشرفت کسب و کار ها میباشد که هدف اصلی آن معرفی کسب و کار ها به یکدیگر است. چیزی که ارائه دهندگان خدمات به آن نیاز دارند، فضای ویژه کسب و کار در زمینه‌های مختلف صنعتی میباشد. با ثبت کامل نحوه خدمت رسانی کسب و کار خود در تموک و پیوستن به گروه‌های کاری مرتبط به راحتی میتوانید مخاطبان هدف در بیزینس را هدف گرفته و خدمات خود را به آن‌ها معرفی کنید.

 

خدمات در چه زمینه‌هایی در تموک پشتیبانی میشوند؟

ارائه دهندگان خدمات در کسب و کار های B2B (Business-to-Business) نقش مهمی در ارتباط و همکاری با سایر شرکت ها و سازمان ها دارند. آنها به عنوان ارائه دهندگان متخصص در زمینه های مختلف، خدماتی را به سازمان ها ارائه می‌دهند که بهبود عملکرد و افزایش توانایی های آنها را هدف قرار می‌دهد. مشاوران و کارشناسان با ارائه خدمات به سازمان ها، ارائه دهندگان خدمات فنی و پشتیبانی، شرکت های تحقیق و توسعه و شرکت های ارائه دهنده خدمات IT (فناوری اطلاعات) که شامل توسعه نرم‌افزار، طراحی وبسایت، مدیریت سیستم ها، امنیت شبکه و غیره به سازمان ها هستند، از دسته خدماتی است که در تموک پیشتیبانی میشوند.

 

TAMUK Edu ، سامانه ای برای ارائه خدمات آموزش آنلاین

امروزه همه به دنبال دوره هایی جامع و کارآمد برای درآمد زایی و رشد در بازار کار هستند. به‌خصوص اگر این دوره ها آنلاین باشند، توجه بیشتری از مخاطبان را جلب خواهند کرد. اگر کسب و کاری را راه اندازی کرده‌اید که خدمات آموزشی در زمینه‌های مختلف ارائه میکند، سامانه تموک اجو، زیر مجموعه سوپراپ تموک، بهترین نقطه ی پرتاب برای کسب و کار شما است. دوره های آموزشی خود را در این سامانه بازاریابی کنید و رقبای خود را تحلیل کنید.

 

TAMUK Ads ، سامانه نمایش هوشمند تبلیغات تجاری خدمات

تبلیغات آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ امروزه از اساسی ترین قدم‌ها برای کسب و کار ها است که برای آن باید برنامه‌ای استراتژیک داشته باشید. تبلیغات هوشمند باعث می‌شود هزینه های کسب و کار شما برای تبلیغات آنلاین هدفمند خرج شود. سامانه تموک ادز بخش ویژه ای از سوپراپ تموک را برای تبلیغات کسب و کار ها تشکیل میدهد. هدف از سامانه تموک ادز هدفمند سازی تبلیغات کسب و کار شما است.

 

TAMUK biz ، سامانه ای برای ایجاد عرضه و تقاضا در زنجیره تامین

در سامانه تأمین مواد و کالا میتوانید عرضه و تقاضا کسب و کار ها را بررسی کنید. علاوه بر تأمین کنندگان مواد و کالا، ارائه دهندگان خدمات در این سامانه میتوانند با استفاده از خدمات رایگانی از جمله ایجاد رپورتاژ آگهی، ایجاد پست های معرفی خدمات و … کسب و کار خود را به عنوان یک عرضه کننده خدمت معرفی کنند. کسب و کار هایی که نیاز به خدمات بیزینس شما دارند میتوانند با ارسال درخواست با شما به گفتگو بپردازند.

 

TAMUK mag ، سامانه ای تخصصی از اخبار صنعت و کسب و کار ها

اگر تصمیم دارید با تولید محتوای بهینه و سئو خدمات کسب و کار خود را نمایش دهید، با مجله تموک مگ شروع کنید. شما میتوانید مقالات آموزشی مربوط به خدمات مختلف را در این سامانه مشاهده و مقالات خود در زمینه های مختلف تجاری و صنعتی را در این مجله قرار دهید.