تموک چه راه حلی برای خرید و فروش B2B ارائه می‌کند؟

امروزه خیلی از کسب و کار ها هنوز به دنیای دیجیتال مارکتینگ و جذب مشتری از طریق بازاریابی اینترنتی وارد نشده اند. دلیل آن هم عدم وجود فضایی منحصر به فرد برای معرفی بیزینس ها بوده است. جایی که کسب و کار ها بتوانند فعالیت خود را به همراه محصولات تولیدی و یا مورد تقاضا برای بیزینس خود معرفی و درخواست کنند. تموک با هدف گرفتن این مشکل کسب و کار های ایرانی در دنیای اینترنت راه حلی برای معرفی و افزایش فروش بیزینس ها ارائه کرده است. اپلیکیشن تموک مخصوص صنعت ها است. اگر شما هم یکی از صاحبان کسب و کار هستید و به دنبال پلتفرمی B2B برای خرید و فروش کالا میگردید در ادامه با ما همراه باشید.


کسب و کار شما نیازمند یک پلتفرم هوشمند B2B

چیزی که کسب و کار ها برای سرعت بخشیدن به فعالیت بازاریابی خود دارند یک پلتفرم هوشمند میباشد. مهمترین چیز برای کسب و کار های بزرگ پیدا کردن راهی برای افزایش فروش از طریق گسترش ارتباطات B2B است. یک پلتفرم هوشمند B2B باید بتواند علاوه بر پاسخ به نیاز های یک کسب و کار، کسب و کار های مرتبط با آن بیزینس را نیز نمایش دهد. اپلیکیشن صنعتی تموک با پیاده‌سازی سیستم هوشمند جستجو مطابق با نیاز شما نتایج را شخصی سازی میکند. در این صورت میتوانید در تموک زودتر به هدف خود، یعنی پیدا کردن بهترین عرضه کنندگان مواد و کالا برسید.


راهی ساده برای افزایش فروش با خدمات B2B رایگان

تموک با مهندسی نیاز های هر کسب و کار و ارائه رایگان خدمات به آن‌ها، خرید و فروش کالا و خدمات را برای بیزینس ها ساده میکند. کاربران در پنل کاربری تموک میتوانند وضعیت عرضه و تقاضا های ثبت شده را مشاهده کرده و مدیریت کنند. همچنین مشاهده نتیجه درخواست پیش فاکتور و گفتگو با دیگر صاحبان کسب و کار از طریق پنل امکان‌پذیر میباشد. شما میتوانید خدمات رایگان تموک برای کسب و کار ها را در این مقاله مطالعه کنید.


ثبت عرضه و تقاضا برای خرید و فروش عمده کالا

خرید و فروش عمده محصولات و مواد اولیه چیزی است که کسب و کار های B2B بیشتر با آن سر و کار دارند. بیزینس ها میتوانند بر روی دسته بندی های مختلف مواد و کالا درخواست های خود را ثبت کنند تا در میان دیگر درخواست های عرضه و تقاضا به تأمین کنندگان و خریداران نمایش داده شود. روش ثبت عرضه و تقاضا با زدن بر روی دکمه ای با نماد + در تموک شرح داده شده است. علاوه بر این میتوانید به راهنمای جامع تموک مراجعه کرده و در مورد قسمت‌های مختلف مطالعه کنید.


درخواست پیش فاکتور مستقیم از بیزینس ها در تموک

در اپلیکیشن تموک عرضه ها با رنگ قرمز و تقاضا با رنگ آبی نمایش داده میشوند. شما میتوانید بصورت مستقیم از صفحه ی اصلی بر روی عرضه و تقاضا درخواست پیش فاکتور دهید. همینطور برای ثبت عرضه و تقاضا کالا و خدمات به پنل کاربری خود وارد شوید و جزئیات مربوط به اطلاعات درخواست را تکمیل نمایید. در اپلیکیشن تموک هزاران کسب و کار را خواهید یافت که بسیاری از این بیزینس ها تأمین کننده مواد و کالا هستند. با درخواست پیش فاکتور از بیزینس ها میتواند بطور مستقیم از پنل خود با آن‌ها وارد گفتگو شوید.


بازار های بکر B2B را فقط در تموک بیابید

اگر به دنبال بهترین تأمین کنندگان یا عرضه کالای خود در بازاری بکر هستید، تموک این فضا را برای شما فراهم میکند. جستجوی کالا های کمیاب و پیدا کردن کسب و کار هایی خاص که در پلتفرم های دیگر قابل نمایش نیستند را میتوانید در این پلتفرم هوشمند B2B بیابید. همچنین میتوانید در بورس کالا مواد نایابی مثل ترکیب های شیمیایی را بررسی کنید. از ویژگی های دیگر در تموک قسمت رویداد ها و نمایشگاه ها میباشد. با اطلاع از مهمترین رویداد ها در کسب و کار های B2B بیزینس خود را گسترش داده و با شرکت های مرتبط آشنا شوید.


تبلیغ کسب و کار شما در میان عرضه ها

تموک پتانسیلی برای بیشتر دیده شدن کسب و کار شما است. شما میتوانید با تبلیغات در تموک، نوشتن پست ها در مورد کسب و کار خود و قرار دادن رپورتاژ آگهی بر روی بازاریابی اینترنتی تمرکز کنید. صفحه اصلی تموک جایی است که محصولات و خدمات مطابق با سابقه جستجوی شما قرار میگیرند. در میان محصولات بنر های تبلیغاتی نیز در ارتباط با دسته بندی ها و محصولات به دیگر بیزینس ها نمایش داده شده و توجه کسب و کار ها را به محتوای تبلیغاتی شما جلب میکند.


ارتباط مستقیم بیزینس ها از طریق چت در تموک

یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که در کسب و کار B2B به آن نیاز دارید، ارتباط مستقیم با بیزینس ها است. تموک مانند یک شبکه اجتماعی صنعتی، به راحتی امکان گفتگوی کسب و کار ها بر روی پیش فاکتور را فراهم میکند. برای ارتباط مستقیم بیزینس ها از طریق چت درخواست و ارسال پیش فاکتور خود را بر روی عرضه و تقاضا ثبت کرده و در پنل کاربری گفتگو را با مخاطب آغاز کنید.