حساب‌های کاربری تموک چه هستند و چگونه کار می‌کنند؟

کاربران میتوانند در سوپراپلیکیشن تموک از پنل کاربری ثبت نام کنند تا از بسیاری از خدمات رایگان تموک برای کسب و کار ها بهره مند شوند. با ثبت نام اولیه در تموک، حساب اصلی شما ساخته شده و شما میتوانید خدمات و افزودن حساب را در تموک ببینید. برای استفاده از این خدمات نیاز است که یک حساب حقیقی یا حقوقی به حساب اصلی خود متصل کنید. اگر اطلاعات کاملی از حساب خود را به همراه کد ملی در تموک ثبت کنید، علامت تأ‌یید کاربری تموک به شما تعلق خواهد گرفت. در مورد تاییدیه تموک در این مقاله بخوانید. در قدم بعدی میتوانید اقدام به ویرایش پروفایل های خود کنید و به حساب اصلی خود حساب های حقیقی یا حقوقی (شرکتی) بیشتری اضافه کنید. در ادامه با ویژگی این حساب های کاربری در تموک بیشتر آشنا میشویم.

اضافه کردن حساب های حقیقی و حقوقی به حساب اصلی

پس از ثبت نام اولیه در سوپراپ تموک، میتوانید حساب حقیقی و چندین حساب حقوقی به حساب اصلی خود در سوپراپ تموک متصل کنید. با وارد کردن شماره تماس میتوانید یک حساب حقیقی با اطلاعات حساب اصلی خود بسازید. حساب های حقوقی یا شرکتی اطلاعات بیشتری نسبت به حساب حقیقی برای ثبت نام نیاز دارند. اطلاعات ضروری برای ایجاد حساب حقوقی کسب و کار شامل نام کسب و کار به فارسی و لاتین، محل فعالیت، شرح مختصر در مورد زمینه کسب و کار و شماره تماس میشوند. پس از اضافه کردن این حساب ها میتوانید فعالیت تجاری خود را آغاز کنید.

حساب های خود را در تموک ارتقا دهید

پس از ایجاد حساب های حقیقی و حقوقی با شماره همراه در سوپراپلیکیشن تموک، میتوانید پروفایل خود را ویرایش کرده و سرویس های ویژه کسب و کار را مانند سامانه کسب و کار تموک ( تموک بیز)، سامانه کاریابی تموک ( تموک جاب )، سامانه آموزش تموک ( تموک اجو ) ، سامانه فروشندگان تموک ( تموک شاپ ) و سامانه تبلیغات تموک ( تموک ادز) را به حساب های خود در تموک اضافه کنید. شما میتوانید در مورد این سرویس ها در این مقاله بیشتر بخوانید. به یاد داشته باشید که هرچه اطلاعات پروفایل کاربری شما در تموک کاملتر بوده، کاربران بیشتری به کسب و کار شما توجه خواهند کرد. پس عکس مناسبی برای حساب های خود انتخاب کنید و اطلاعات تکمیلی از جمله عنوان کسب و کار، توضیحات، مکان در نقشه و راه‌های ارتباطی را به حساب های خود اضافه کنید.

با حساب حقیقی در تموک چه فعالیتی میتوان انجام داد؟

شما با حساب حقیقی خود در سوپراپ تموک میتوانید به سرویس های ویژه کسب و کار دسترسی داشته باشید و به فعالیت تجاری خود را در این سامانه ها تحت حساب کاربری مشترک بپردازید. حساب های حقیقی میتوانند در سامانه کسب و کار تموک عرضه و تقاضای کالا عمده خود را ثبت کنند و یا به ثبت محصولات خرد ( فروشگاهی) در سامانه تموک شاپ بپردازند. حساب های حقیقی میتوانند در سامانه تبلیغات تموک سفارش آگهی دهند یا در سامانه کاریابی آگهی استخدام ثبت کنند. نیازه به ثبت نام مجدد در همه ی این سامانه ها نیست و کاربر با حساب ساخته شده خود در سوپراپ تموک قادر به فعالیت تجاری خواهد بود.

با ویژگی‌ های حساب حقوقی در تموک آشنا شوید

حساب حقوقی امکانات بیشتری را برای شرکت و سازمان ها ایجاد میکند. حساب های حقوقی علاوه بر همه ی دسترسی های یک حساب حقیقی، به ثبت مهر و امضا، شماره اقتصادی و امکانات بیشتری در سامانه کسب و کار دسترسی دارند. شما با اضافه کردن حساب حقوقی در سوپراپ تموک میتوانید از امکان اضافه کردن همکار در زمینه کاری خود نیز استفاده کنید. اطلاعات بیشتر نسبت به درج همکاری در تموک را در این مقاله بخوانید. با حساب حقوقی علاوه بر ثبت عرضه و تقاضا، میتوانید فاکتور رسمی صادر کنید و اطلاعات مربوط به تماس و راه ارتباطی با کسب و کار ها را در تموک بیزینس دسترسی داشته باشید.