معرفی خدمات سوپراپلیکیشن تموک و نحوه استفاده از آنها

سامانه فراگیر کسب و کار با هدف ارتقای سطح کسب و کار ها شروع به کار کرده است. این سامانه با تحلیل نیاز های کسب و کار توسط صاحبان کسب و کار های کلان طراحی و توسعه داده شده است. سوپراپلیکیشن تموک شامل چندین سامانه زیرمجموعه میشود. در سامانه تأمین مواد و کالا کسب و کار ها میتوانند تجارت خود را معرفی و بر اساس نیاز کالا درخواست فاکتور بدهید. مهمترین نیاز های کسب و کار با خدماتی از جمله زنجیره تأمین کالا، کاریابی تخصصی، دیجیتال مارکتینگ و آموزش آنلاین هدف گرفته شده و قابل ارتقا میباشد. کسب و کار هایی که کالایی را بصورت عمده، خرد یا خدمات ارائه میکنند یا اینکه تقاضای کالا و مواد را دارند، در این سامانه میتوانند بازار کار خود را راه اندازی کرده و با افزایش بازدید کاربران توسط تبلیغات هوشمند، بازار کار خود را در تموک گسترش دهند. در ادامه با این خدمات رایگان بیشتر آشنا میشویم.

سامانه کسب و کار تموک، زنجیره تامین عمده کالا و خدمات

یکی از مهمترین چالش های کسب و کار های b2b ، پیدا کردن تأمین کنندگان در تجارت الکترونیک و جستجوی سامانه ای برای عرضه محصولات عمده بوده است. سامانه ای بر اساس ارسال و دریافت پیش فاکتور بر روی عرضه و تقاضا که تأمین کنندگان مواد و کالا را هدف گرفته باشد. سامانه تموک بیزینس با هدف ایجاد ارتباط میان تأمین کنندگان، تولید کنندگان مواد اولیه و تقاضا دهندگان راه اندازی شده است. در سامانه کسب و کار تموک کالا های عرضه شده به رنگ قرمز و درخواست های تقاضای کالا به رنگ آبی مشخص شده اند. یکی از مهمترین ویژگی‌ های تموک بیزینس ارتباط مستقیم عرضه کنندگان و تقاضا دهندگان از طریق چت یا گفتگو آنلاین میباشد. اگر قصد خرید عمده کالا بر روی پیش فاکتور را دارید این سامانه بی رقیب مخصوص کسب و کار شما است. در تموک بیزینس، شرکت های تولید کننده را بررسی و بازار شراکت خود را گسترش دهید. برای ارسال فاکتور رسمی نیاز است که در سوپراپ تموک حساب حقوقی بسازید. در مورد حساب های کاربری در سوپراپلیکیشن تموک بیشتر بخوانید.

 

سامانه تبلیغات تموک، افزایش بازدید با تبلیغات هوشمند

دیده شدن و جذب مخاطب هدف از اولین نیاز های هر کسب و کاری است. درصورتیکه از آغاز فعالیت بازاریابی کسب و کار، اهداف و استراتژی های درستی تنظیم شود، هزینه های آن کسب و کار بطور قابل توجهی کاهش می یابند. سامانه تبلیغات تموک با هدف ارتقای جایگاه کسب و کار در تجارت الکترونیک، با الگوریتم های هوشمند آگهی و تبلیغات را به مخاطبین هدف نمایش میدهد. با این ویژگی کاربران طبق جستجوی خود بنر های تبلیغاتی کسب و کار را در میان عرضه و تقاضا در سامانه کسب و کار تموک خواهند دید. در این صورت توجه مخاطبان هدف به کسب و کار شما بیشتر منعطف خواهد شد. دیگر روش‌های افزایش بازدید در سامانه تبلیغات تموک، ثبت رپورتاژ آگهی، افزایش بک لینک و … است که جایگاه کسب و کار شما را در نتایج جستجو افزایش میدهد.

 

سامانه فروشندگان تموک، میزبان کسب و کار های فروش کالای خرد

اگر صاحب فروشگاه محصولات غذایی، تجهیزات کامپیوتری، برند های آرایشی بهداشتی، پوشاک و یا هر صنعت دیگری هستید سامانه فروشندگان تموک مکانی برای افزایش فروش محصولات یا خدمات شما است. فروشگاه های زنجیره ای با ارائه محصولات مختلف میتوانند در تموک شاپ فروشگاه خود را ثبت کرده و از پنل مدیریت تعداد بازدید ها، سفارش ها، فروش و مشتریان خود را مدیریت کنند. با تموک شاپ فروشگاه آنلاین خود را رایگان راه اندازی کنید و قدمی در دنیای تجارت الکترونیک بردارید.

مجله تخصصی تموک، شامل مطالب موردنیاز کسب و کار ها و اخبار صنعت

دنیای صنعت شامل اطلاعاتی ارزشمند از مواد و کالا می‌شود که برای هر کسب و کاری ضروری است. این اطلاعات شامل آشنایی با انواع محصولات و ویژگی‌ های تخصصی آن‌ها در صنعت، کاربرد تجهیزات و مواد اولیه در تولید، نکات مهم برای صاحبان کسب و کار و اطلاع از آخرین اخبار صنایع و قیمت مواد شیمیایی در بازار میشود. شما در مجله تخصصی تموک میتوانید جزئی ترین اطلاعات تخصصی کسب و کار ها را مطالعه کنید و از آخرین تکنولوژی ارائه شده در صنعت و فناوری اطلاعات مطلع شوید. در مقالات مجله تخصصی کسب و کار نظرات و پرسش های خود را قرار دهید و با دیگران به تحلیل صنایع بپردازید.

سامانه کاریابی تموک، ثبت آگهی استخدام و رزومه تخصصی

هدف بنیادین تموک ایجاد ارتباط میان کسب و کار ها میباشد. این هدف در سامانه کاریابی تموک نیز پابرجا است. اپلیکیشن صنعتی تموک برای نیروی کار بیزینس شما نیز برنامه دارد. سامانه تموک جاب ویژه آگهی های استخدام کسب و کار ها است. نیرو های متخصص به سمت سامانه های صنعتی جذب می‌شوند و ما از این پتانسیل استفاده کرده و آگهی های استخدام کسب و کار شما را به آن‌ها پیشنهاد میدهیم. افراد متخصص و دارای تجربه کاری میتوانند رزومه خود را بصورت آنلاین در سامانه کاریابی ثبت کنند. درخواست های کاریابی متقاضیان نیز متقابلا به مرتبط ترین کسب و کار ها نمایش داده می‌شود تا ارتباط مناسب و سودآوری برای کسب و کار و نیروی متخصص فراهم گردد.

سامانه آموزش تموک، دوره های آموزشی ویژه ورود به بازار کار

احساس میکنید نیاز به ارتقا مهارت در تخصص خود دارید؟ ارتقای سطح دانش در تخصص همیشه از اساسی ترین نیاز های نیروی متخصص و کسب و کار ها بوده است. بارها شده است که به دنبال دوره ی آموزشی جامعی در آموزشگاه های حرفه‌ای بوده اما پس از هزینه های بسیار به هدف دلخواه نرسیده ایم. این روز ها که آموزش آنلاین به نیازی اساسی در تجارت الکترونیک تبدیل شده است، کمتر سامانه ای با تمرکز بر ارتقای تخصص موردنیاز بازار کار پیدا میشود. سامانه آموزش تموک راه اندازی شده تا این نیاز را برطرف کند. شما میتوانید نسبت به تخصص موردنظر خود دوره های آموزشی ویژه ورود به بازار کار را در تموک اجو گذرانده و در کمترین زمان جایگاه خود را در کسب و کار ها پیدا کنید.